Urządzenie wielofunkcyjne DALMATYŃCZYK ELEKTRYK™ ma szerokie zastosowanie w procesie rehabilitacji. Polecane jest zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. DALMATYŃCZYK ELEKTRYK™ pełni rolę fotelika rehabilitacyjnego, pionizatora statycznego oraz leżanki. Urządzenie to używane jest zarówno we wstępnej adaptacji pacjentów do pozycji siedzącej, jak i w dalszym złożonym procesie terapii. Świetnie sprawdza się w ośrodkach rehabilitacyjnych, a także w domu pacjenta.


Siłownik elektryczny pomaga w płynnej zmianie kąta z pozycji leżącej do stojącej. Pionizacja może odbywać się bez potrzeby wyjmowania pacjenta z urządzenia co w szczególności ułatwia rehabilitację. Takie rozwiązanie na pewno docenią opiekunowie i terapeuci.


Rozbudowany system pelot i pasów bezpieczeństwa sprawia, że dziecko czuje się w DALMATYŃCZYKu ELEKTRYK™ bardzo pewnie i bezpiecznie przy jednoczesnej swobodzie ruchów. Dzięki temu użytkownik ma możliwość spożywania posiłków, zabawy, nauki oraz terapii zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej.


Kamizelka bezpieczeństwa i pas biodrowy wyposażone zostały w innowacyjny system CHWYĆ I POCIĄGNIJ©. Umożliwia on błyskawiczne i precyzyjne zabezpieczenie dziecka w urządzeniu.


WSKAZANIA

Zalecany dla dzieci i młodzieży, u których rozpoznano:


-Mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie.

-Uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego o różnej etiologii z niedowładami kończyn, ciężkimi zaburzeniami równowagi i koordynacji ruchów.

-Choroby demielinizacyjne (stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne i inne).

-Przepuklinę oponowo-rdzeniową.

-Choroby mięśni przebiegające z niedowładami i porażeniami (dystrofia, miastenia, zapalenie wielomięśniowe).

-Zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn.

-Choroby zwyrodnieniowe i reumatyczne.

-Inne choroby przebiegające z niedowładami, porażeniami, uszkodzeniami w zakresie narządu ruchu.

-Po przebytych urazach czaszkowo-mózgowych lub urazach kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego z niedowładami i porażeniami.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Akces Med - Urządzenie Multifunkcyjne Dalmatyczyk Elektryk

  • Producent: Akces Med
  • Kod produktu: OV - DALM ELE
  • Dostępność: 7 dni
  • 7 950,00zł