Store

VERMEIREN VERMEIREN - Rowerek rehabilitacyjny Freedom Electric <p dir=\"ltr\">Freedom – E to wersja roweru dla młodzieży model Freedom ze wspomaganiem elektrycznym. Pozwala na pokonywanie dłuższych dystansów oszczędzając siły. Można podróżować dalej , szybciej i łatwiej. Szczególnie docenia się taka możliwość kiedy trzeba pokonać jakieś wzniesienia a brakuje sił.</p><p dir=\"ltr\">System sterujący jest bardzo łatwy w obsłudze. Porostu wystarczy wcisnąć guzik On/Off i rower jest gotowy do jazdy. Sterownik wyposażony jest przycisk BOOSTER , który wzmocni przyspieszenie ( szczególnie przydatny kiedy trzeba ruszyć pod górkę) .</p><p dir=\"ltr\">Bateria zamontowana jest z tyłu roweru pod koszem. Jest bardzo lekka i demontowalna. Co pozwala na ładowanie baterii w domu.</p><p dir=\"ltr\">Zasięg roweru jest zależny bezpośrednio od warunków , w których jest używany, stanu nawierzchni , po której porusza się rower , od warunków fizycznych użytkownika oraz wybranego rodzaju napędu.</p><p dir=\"ltr\">Opcjonalnie rower można wyposażyć w manetkę napędu ciągłego z regulacją prędkości. Co pozwala zamienić napęd z opcji wspomagania pedałowania na jazdę ciągłą bez konieczności pedałowania.</p><p dir=\"ltr\" align=\"justify\">Aby dobrać właściwy rower dla dziecka należy zmierzyć wewnętrzną długość nogi , od ziemi do pachwiny. Model FREEDOM - E jest dla osoby o długości nogi  68cm-88cm.</p>
8000.00

VERMEIREN - Rowerek rehabilitacyjny Freedom Electric

8 000,00 zł
VERMEIREN - Rowerek rehabilitacyjny Freedom Electric
VERMEIREN - Rowerek rehabilitacyjny Freedom Electric
VERMEIREN - Rowerek rehabilitacyjny Freedom Electric
VERMEIREN - Rowerek rehabilitacyjny Freedom Electric

VERMEIREN - Rowerek rehabilitacyjny Freedom Electric

8 000,00 zł
Maximum quantity exceeded
Minimum purchase amount of 0 is required
Maximum purchase amount of 0 is allowed
  • Description

Freedom – E to wersja roweru dla młodzieży model Freedom ze wspomaganiem elektrycznym. Pozwala na pokonywanie dłuższych dystansów oszczędzając siły. Można podróżować dalej , szybciej i łatwiej. Szczególnie docenia się taka możliwość kiedy trzeba pokonać jakieś wzniesienia a brakuje sił.

System sterujący jest bardzo łatwy w obsłudze. Porostu wystarczy wcisnąć guzik On/Off i rower jest gotowy do jazdy. Sterownik wyposażony jest przycisk BOOSTER , który wzmocni przyspieszenie ( szczególnie przydatny kiedy trzeba ruszyć pod górkę) .

Bateria zamontowana jest z tyłu roweru pod koszem. Jest bardzo lekka i demontowalna. Co pozwala na ładowanie baterii w domu.

Zasięg roweru jest zależny bezpośrednio od warunków , w których jest używany, stanu nawierzchni , po której porusza się rower , od warunków fizycznych użytkownika oraz wybranego rodzaju napędu.

Opcjonalnie rower można wyposażyć w manetkę napędu ciągłego z regulacją prędkości. Co pozwala zamienić napęd z opcji wspomagania pedałowania na jazdę ciągłą bez konieczności pedałowania.

Aby dobrać właściwy rower dla dziecka należy zmierzyć wewnętrzną długość nogi , od ziemi do pachwiny. Model FREEDOM - E jest dla osoby o długości nogi  68cm-88cm.